12.9 ℃

Uus hubane paik, kus enne lendu aega veeta

29.04.2014

Kohver ei ole teps mitte tavaline kohvik. Kohver avab oma külastajatele ukse põnevasse kohvi- ja teemaailma ning pakub hõrgutavaid värskeid saiakesi ja tervislike ampse.

Kohvik Kohver

„Kohvris saab proovida laias valikus erinevatest kohviubadest, aga ka erineval viisil valmistatud kohvi. Pakutakse aeglaselt tilkunud klaasfiltri kohvi, aeropress kohvi, presskannu kohvi, türgi kohvi või espressomasinaga valmistatud kohvi. Lemmik kohvi- või teesordi saab soovi korral kaasa osta,“ sõnas kohviku üks asutajatest Maarja Malvre. Loomulikult saab Kohvris nautida maailmas palju populaarsust võitnud kohvijooke ja isuäratavaid frappuchinosid. Hea uudisena taimetoitlastele, saab Kohvris tellida kohvijoogi mandli-, riisi-, soja- või kookospiimaga.
Lisaks laiale kohvivalikule avaneb Kohvri külastajate ees ka põnev teemaailm. Kohvris pööratakse erilist tähelepanu õigele tee doseerimisele ja vee temperatuurile ning ajale, mida tee haudumiseks vajab. „Lisaks laiale idamaisele teevalikule on esindatud ka meie endi Eesti parimad ökotalud oma tervistavate metsamoori kombinatsioonidega. Kindlasti laseme kokku segada ka lennuärevust vähendava tee,“ lubas Kohvri teine asutaja Katrin Pelmas.
Kohvitassi või teekannu kõrvale pakutakse Kohvris kohapeal küpsetatud värskeid kaneelisaiu, croissante, aga ka Eesti ühe parima trühvlimeistri Chocolat de Pierre trühvelid ja viimastel aastatel maailma vallutanud makroone. Tervislikuma toidu austajatele pakutakse värskeid ja värvilisi puuviljasalateid ja teisigi tervislikke ampse. „Kohvihoolikust toortoitujani välja – Kohver mahutab kõik kenasti ühe laua taha,“ lisavad Katrin ja Maarja justkui ühest suust ning kutsuvad reisijaid Kohvrisse, mis asub terminalis 1 värava ja Lennujaama raamatkogu vahetus läheduses.

 

Kohver asub lennujaama raamatukogu ja 2. värava vahetus läheduses ning on avatud vastavalt lennugraafikule!