6.6 ℃

Tatjana Pavliku fotonäitus avatud lennujaama galeriis

06.10.2014

Tatjana Pavliku fotonäitus “Kas sa näed seda, mida minagi?” on nüüd lennujaamas avatud kõigile huvilistele, kes enne lendu soovivad aega parajaks teha või kes on mõnele reisijale vastu tulnud.

Fotokunstnik Tatjana Pavlik pakub vaatajele võimalust vaadata maailma teise nurga alt, pöörates tähelepanu tavalistele asjadele mille sisu võib interpreteerida teistmoodi. Fotod on tehtud eri aegadel ja erinevate riikides, kajastades loodust, loomi, kunstieksponaate. Näitus koosneb 30 fotost, mis moodustavad 15 paari (kahel fotol on üks nimetus ja üks mõte, kuid pildi objektid on täiesti erinevad).

Fotod on rõõmsad ja elavad, pakkudes külastajale võimalust leida iga uue vaatamise korra ajal avastamisrõõmu, sest kõik detailid ei ole esmakordsel vaatamisel nähtavad. Tatjana loodab, et oma piltide kaudu saab ta Tallinna Lennujaama külastajate tuju tõsta ning tuua naeru suule.

Lugege lähemalt – www.facebook.com/TPartproject

Tulge ja vaadake lähemalt! Näitus on avatud novembri lõpuni lennujaama galeriis, mis asub saabuvate ja lahkuvate lendude saalis, avatud ala teisel korrusel.

tatjana Pavliku näituse plakat