-0.2 ℃

TAP Portugal alustas otselende liinil Tallinn-Lissabon

04.07.2014

Täna, 4. juulil, alustas TAP Portugal otselende liinil Lissabon-Tallinn. TAP Portugali Tallinn-Lissabon lendudega muutuvad lisaks Portugali sihtkohadele senisest kättesaadavamaks ka mitmed sihtkohad Lõuna-Ameerikas ja Aafrikas.

Tap Portugal esimene lend

“Oleme seda võimalust kaua oodanud ja rõõmustamiseks on põhjusi mitmeid. TAP Portugali lisandumine Tallinnast lendavate lennufirmade hulka avardab sihtkohtade hulka ning võimalusi kõigest ühe ümberistumisega jõuda väga huvitavatesse sihtkohtadesse – Assoori saartele, Madeirale, Cabo Verde saartele ja Brasiiliasse ning mitmetesse põnevatesse sihtkohtadesse Aafrikas. Lisaks aitab TAPi tulek meie turule ärimeestel ja ka puhkajatel säästa mitmeid tunde reisiajas, samal ajal pakkudes ülimat mugavust ning suurepärast teenindust,” rääkis Tallinna Lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov.

Regulaarlennud liinil Tallinn-Lissabon hakkavad toimuma kolm korda nädalas teisipäeva, reede ja pühapäeva varahommikuti. Lissaboni lend on pikim regulaarlend, mida iial Tallinnast opereeritud olles 3314 kilomeetri kaugusel. Lendu hakkab TAP Portugal opereerima Airbus 320 tüüpi lennukitega ning lennuajaks kujuneb ligi 5 tundi.
Portugali rahvuslik lennukompanii TAP Portugal lendab hetkel 71 lennukiga 76 sihtkohta 34 riigis. TAP Portugal on saanud mitmeid rahvusvahelisi tunnustusi Aafrika ning Lõuna-Ameerika ühenduste ning kvaliteetse toimimise eest (World’s Best Airline to South America 2009, 2010, 2011, 2012; World’s Leading Airline to Africa 2011, 2012). Lisaks valiti TAP Portugal Euroopa parimaks lennukompaniiks (Best European Airline) 2011. aastal ja 2013. aastal.

Tallinna Lennujaamas võeti avalend pidustustega vastu – lennuk ristiti vesiväravatega, reisijatele ja meeskonnale pakuti kooki ning laulupeo ajast puudutatuna laulis saabujatele ja lahkujatele rahvarõivastesse ehitud koor.

Edasi-tagasi piletite hinnad algavad 228st eurost. Lisainfot lennuaegade ja piletihindade kohta leiate TAP Portugali kodulehelt:

TAP Portugal link