12.7 ℃

SunExpress alustab lendamist Tallinnast Antalyasse

14.02.2022

Lennufirmade Turkish Airlines ja Lufthansa Grupi ühisettevõte SunExpress avab eelolevaks 2022 aasta suvehooajaks otselennu liini Tallinnast Antalyasse. Regulaarlennud Türgi ühte armastatumasse kuurortlinna algavad juba aprillis ja hakkavad toimuma kuni seitse korda nädalas. 

Lennujaama kommertsjuht Eero Pärgmäe sõnul on Antalya üks paketireisijate lemmik sihtkohti: „Antalya on läbi aegade üks populaarsemaid sihtkohti, kuhu minnakse Eestist päikesepuhkust nautima. See on selline kant, kus leiavad endale sobiva kuurortlinna vaiksest perepuhkusest, kultuuriatraktsioonidest, kui ööelust lugupidavad reisijad. SunExpressi uus regulaarlennu liin pakubki hea võimaluse just omapäi reisijatele, sest lennupileteid saab osta lennufirma veebilehelt või oma reisibüroo vahendusel,“ lisas Pärgmäe.

SunExpress hakkab 2022. aasta suvel teenindama Tallinn-Antalya otseliini kuni 7 korda nädalas. Lennud toimuvad mugavate Boeing 737 tüüpi lennukitega. Piletid on juba müügil SunExpressi veebilehel: https://www.sunexpress.com/en/