0.6 ℃

Ryanairil täitus 1,3 miljonit reisijat

06.05.2015

Ryanair tähistas 1,3 miljoni reisija täitumist Tallinna liinidel. Õnnelikuks ümmarguse numbriga reisijaks osutus Päivi Kahusk Tartust, kes saabus Ryanairi lennuga Londonist.

Ryanairi 1,3 miljonis reisija

Euroopa suurimate odavlennufirmade hulka kuuluv Ryanair alustas Tallinnasse lendamist 2010. aasta detsembris, mis startis esimene lend Düsseldorf Weeze lennujaama. Selle aja jooksul on Ryanair lennutanud erinevate sihtkohtade vahel 1,3 miljonit reisijat.

“Meil on hea meel tähistada 1,3 miljonenda reisija saabumist Tallinna,” ütles Ryanair’i Skandinaavia ja Baltimaades müügi- ja turundusjuht Elina Hakkarainen, “nelja ja poole aastaga sõidutasime sama palju reisijaid, kui on Eestis elanikke. See on hea maamärk jätkamaks koostööd Tallinna Lennujaamaga. Tahame endiselt pakkuda odavaimaid hindu ja parimat klienditeenindust.”

1 300 000. reisija saabumise puhul alustab Ryanair kampaaniat 9,99 euroste lennupiletite müügiga Tallinn – Oslo liinil reisimiseks kindlatel päevadel juunis. Odavad kohad on saadaval 7. mai südaööni, kui broneerida www.Ryanair.com/ee veebilehelt. Pileteid müüakse, kuni kohti jätkub.

Sel suvel saab Ryanairiga lennata lisaks Londonile veel Bremenisse, Dublinisse, Düsseldorfi, Barcelonasse, Manchesteri, Milanosse ja Oslosse.