13.9 ℃

Ryanair lisab lennuplaani seitse uut sihtkohta

01.11.2021

Iirimaa odavlennufirma Ryanair laiendab oma liinivõrku Tallinnast, avades seitse uut lennuliini. Talvehooajal on lennufirmal Tallinnast avatud 15 otseliini.

Tallinna lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul erineb käesoleva aasta talvine lennuplaan varasemate aastate omast, kuna lennufirmad on lisamas nii uusi liine kui ka lisasagedusi juba olemasolevatele liinidele. „Väga aktiivselt on turul laienemas Ryanair, kes lisab talvisesse lennuplaani seitse uut sihtkohta ning tänase lennuplaani kohaselt saab neil olema Tallinnast 37 lendu nädalas, võrdluseks suvel oli see number 17“. Lisaks uutele liinidele taasavatakse lennud mitmetesse eestlastele tuttavatesse sihtkohtadesse nagu Malta, Edinburgh ja Düsseldorf.

Ryanairi uued liinid:

28. oktoobril avati Tallinn-Billundliin. Lennud hakkavad toimuma kaks korda nädalas, neljapäeviti ja pühapäeviti.
29. oktoobril avati Tallinn-Stockholm Arlanda liin. Lennud hakkavad toimuma kolm korda nädalas, esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.
31. oktoobril avati Tallinn-Barcelona ja Tallinn-Liverpool liin. Lennud Barcelonasse hakkavad toimuma kaks korda nädalas, kolmapäeviti ja pühapäeviti. Lennud Liverpooli hakkavad samuti toimuma kaks korda nädalas, kolmapäeviti ja pühapäeviti.
02. novembril avatakse Tallinn-Napoli ja Tallinn-Pariis Beauvais liin. Lennud Napoli hakkavad toimuma kolm korda nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Lennud Pariisi hakkavad samuti toimuma kolm korda nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti.
03. novembril avatakse Tallinn-Rooma Ciampino liin. Lennud Rooma hakkavad toimuma kaks korda nädalas, kolmapäeviti ja laupäeviti.

Kõigi Tallinnast avatud sihtkohadega on võimalik tutvuda Tallinna Lennujaama kodulehel.

Tallinna lennujaam on Eesti riigile kuuluv suurim lennujaam, mis on tuntust kogunud maailma koduseima lennujaamana ning on korduvalt valitud üheks parima teenindusega lennujaamaks Euroopas. 2021. aasta lõpuks loodab lennujaam teenindada 1,2 mln reisijat.