-9.4 ℃

Magnetic MRO võistleb rahvuvahelise tunnustuse nimel

25.02.2015

Magnetic MRO on Tallinna lennuväljal tegutsev ainus kommertslennukite hooldusettevõte Eestis ja nüüd on nad nomineeritud rahvusvahelisel ATE&M Awards konkursil tunnustavale tiitlile Best Airframe MRO (parim lennukikere hooldusettevõte). Sellele järgneva hääletusvooru tulemustest sõltub edasipääs lõppvooru, mil otsus tehakse valdkonnaekspertidest koosneva kohtunikekogu poolt.

Hääletuskeskkond on avatud kuni 31. märtsini.

Magnetic MRO põhitegevuseks Tallinnas on lennukite suurhooldus. Enamik ettevõtte klientidest saabub Tallinna Lennujaama lennukit just hooldama, mitte regulaarlennuga seoses, mistõttu ekspordiartiklina on tegemist väga olulise teenusega. Eelmisel aastal saabus erinevatest riikidest Magnetic MRO teenust tarbima umbes 90 Boeing 737 ja Airbus 320 tüüpi lennukit.

Euroopa Lennundusohutusameti (EASA) poolt sertifitseeritud kompleksset tehnilist tuge pakkuv lennukite hooldus- ja remonditeenuste ettevõtte peakorter ja angaarid asuvad Tallinnas, ettevõtte enamusaktsionär on Eesti riskikapitaliinvestor BaltCap.

ATE&M (Aircraft Technology, Engineering & Maintenance) auhind antakse välja viiendat aastat, eesmärgiga tunnustada valdkonna parimaid tegijaid. Tegemist on arvestatava tähtsusega rahvusvahelise konkursiga, seega Magnetic MRO -l tuleb oma kategoorias rinda pista suurimate lennuhoolduskontsernidega.

2015. aastal on auhinnakategooriaid seitse, lisaks parimale lennukikere hooldusettevõttele, mille hulgas konkureerib ka Magnetic MRO, valitakse veel näiteks parim mootorite või detailide hooldaja ja varuosade tarnija.

Hääletades Magnetic MRO poolt kategoorias Best Airframe MRO, aitad kaasa kodumaise ettevõtte edule ja lennundusvaldkonna üldisele arengule! Jätkates võetud laienemiskursil, loob Magnetic MRO lähiaastatel hulgaliselt uusi töökohti ja pakub ainulaadseid arenguvõimalusi nii kohalikule tööjõule kui rahvusvahelistele professionaalidele.

Iga hääl loeb! Oma panuse saad anda siin.