-9.8 ℃

Liisi Tani näitus lennujaama galeriis

11.06.2015

Liis Tani näitus “Abstraktne loodus” on avatud lennujaama galeriis, mis asub lennujaama avatud ala teisel korrusel, juuli lõpuni. Tegemist on akvarellitehnikas teostatud töödega ning hõlmavad kunstniku kujutluspilte looduse abstraktsest käsitlusest.

Liisi Tani sündis 1988. aastal Tallinnas. Ta lõpetas 2012. aastal Tartu Kõrgema Kunstikooli maali ja seinamaalingute restaureerimise erialal. Juba kooli ajal alusas ta osalemist väiksematel ühisnäitustel ja suurematel alates 2013 aastast. 2015. aastast kuulub ta Eesti Akvarellistide Ühendusse. Edukaimaks näituse kogemuseks peab ta osalemist Balti Sillad Akvarelli Biennaalil ja Fabriano InWatercolor 2015.

Kunstnikul on olnud kolm unenägude temaatikas isikunäitust, millega eksponeeris publikule segatehnikas graafikat ja õlimaale. Hetkel võib tutvuda siiani ühega neist- õlimaalidega Vahemere köögi restoranis Alter Ego Rotermanni kvartalis.
Näitus „Abstraktne loodus“ on tema jaoks esimene ainult akvarellitehnikas teostatud isikunäitus. Akvarell on olnud tema lemmiktehnikaks viimastel aastatel just oma salapära ja mitmekülgsuse pärast. Abstraktne lähenemine annab võimaluse olla maalilisem, katsetades varieeruvaid värve ja nende koosmõjusid.

Näitusega saab tutvuda juuli lõpuni.

Liisi Tani näitus