-8.6 ℃

Liikluse ümberkorraldused Ironman triatloni ajal

31.07.2019

3.-4. augustil toimub Tallinnas Ironman triatlon. Spordisündmusega seoses võib ka teekond lennujaama kesta tavapärasest pikemalt.

Ironman triatlon toob kaasa piiranguid parkimises, liikluses ja ühistranspordi graafikutes. Võistlusradade ületamiseks tuleb arvestada ooteajaga. Tallinnas ja lähiümbruses liiklemisel tasub olla tähelepanelik ning aegsasti enne lennujaama tulekut oma trajektoor läbi mõelda.

Võistlused mõjutavad kõige enam Kesklinna, Põhja-Tallinna ja Haabersti linnaosi ning väljaspool Tallinnat läbib võistluste trajektoor Keila, Saue ja Saku valda. Soovitame nendest piirkondadest Tallinna lennujaama tulijatel tutvuda oma teekonda puudutavate liikluse ja parkimise ümberkorraldustega, et vajadusel alternatiivne teekond leida.

Ironman triatloni korraldajad kinnitavad, et kõik elanikud pääsevad kindlasti koju ja ka kodudest välja liikuma. Siiski palutakse arvestada võimaliku ooteajaga ning järgida liiklusreguleerijate korraldusi. Liiklusmuudatusi korraldavad litsentseeritud reguleerijad, kes lähtuvad vastavalt neile seatud juhistest ja hetkeolukorrast. Liiklus avatakse operatiivselt kohe pärast võistlusdistantsi lõppu ja liikluskorraldusvahendite eemaldamist.

Kõik liikluses toimuvad muudatused ja alla laetavad kaardid on kättesaadavad Ironmani kodulehel: https://trismile.ee/liiklus

Ühistranspordi muudatuste kohta saab infot ka tallinn.ee lehelt https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Ironman-Tallinna-triatloni-ajal-suunatakse-uhissoidukid-umbersoidule