Kõik Eestisse saabujad peavad enne reisi algust täitma piiriületaja ankeedi. Ankeeti on võimalik täita kuni kolm päeva enne saabumist siin.

Lennuliiklus novembris

03.12.2014

Novembris läbis Tallinna Lennujaama 148 351 lennureisijat, võrreldes aastatagusega kasvas reisijate arv 9%. Aasta algusest on reisijate hulk kasvanud 2,5%, trendi jätkudes ületab reisijate arv aasta viimastel päevadel kahe miljoni piiri.

Oktoobri lõpus toimus üleminek talvehooajale, mis on tavapäraselt hõredama lennugraafikuga kui suvine reisiperiood. Hooajaline nõudluse langus on käesoleval talvel aga sujuvam kui eelmistel aastatel, mis tingiski novembris reisijate arvu märkimisväärse kasvu.

Regulaarlendudel pakutavate istekohtade maht kasvas novembris võrreldes mullusega 6%, kõige enam on lennuvõimalusi lisanud Estonian Air, kes on tihendanud lennugraafikut Stockholmi, Oslosse, Amsterdami ja Vilniusesse. Tallinnast Vilniusesse lendab ka Leedu lennufirma Air Lituanica. Tallinna ja Pariisi vahel alustas lende Air Baltic. Paranenud on lennuvõimalused Istanbuli, kuhu toimuvad nüüd Turkish Airlinesi otselennud neljal korral nädalas, võimaldades atraktiivseid jätkuühendusi üle maailma.

×

Et paigaldada Lennujaama äpp enda seadmesse vajuta ja siis "Add to Home Screen"