-9.8 ℃

Lennujaamas on nüüd unemunad

12.06.2015

Tallinna Lennujaam on viies lennujaam maailmas, kus nüüdsest unemunades lennu ootamine ja segamatult pikutamine võimalik. Soome ettevõtte GoSleep poolt loodud innovaatiline toode „Sleeping Pod“ ehk eestipäraselt Unemuna on maailmas juba omajagu tähelepanu pälvinud ja kasutajatelt palju kiidusõnu saanud.

Tallinna Lennujaam on viies lennujaam maailmas, kus nüüdsest uudsetes unekapslites ehk unemunades segamatult oma lendu oodata ja pikutada. Tallinna Lennujaamas on Unekapslite kasutamine kõigile reisijatele tasuta.

Uuendusliku toote mõte sai alguse ettevõtte loojate Esko Koikkalainen´i ja Jussi Piispanen´i ideest. Mõlemad mehed reisisid palju ning tundsid alati, et pikkadel ootamistel oli lennujaamades puudu kohtadest, kuhu saaks segamatult puhata või magada. Pingiread ei tundunud kuigi mugavad. GoSleep loojad arendasid toote nimega Sleeping Pod, mis on eestipäraselt unemunaks nimetatakse.

Hetkel on GoSleep olemas Abu Dhabis, Dubais, Helsingis, Amsterdamis ning nüüdsest ka Tallinnas. Kasutajate tagasiside on kõigis lennujaamades olnud positiivne. Paljudel inimestel tekib esmalt arvamus, et Unemuna ongi vaid magamiseks, kuid tegelikult on sellel veel mitmeid häid funktsioone. Reisija saab turvaliselt istme alla paigutada ära oma käsipagasi, laadida elektroonikat või lihtsalt rahulikult oma lendu oodata. Unemuna pakub reisijale rahulikku ja privaatset ruumi.

Unemuna