11.9 ℃

Lennujaamas avati uuenenud Duty Free kauplused

21.06.2018

Aasta esimeses pooles on mitmed kauplused Tallinna lennujaamas teinud läbi uuenduskuuri. Osa kauplustest vahetas oma asukohta ja ümberpaigutamise käigus sai ka uue ja moodsama välisilme. „Oleme sel aastal uuendanud enamiku meie kaubanduspindadest. Kindlasti kõige olulisemaks muudatuseks on suure Duty Free kaupluse ümberehitus, mis asub nüüd kohe peale julgestuskontrolli,“ rääkis lennujaama reisiterminali müügijuht Katri Keian.

Enne reisi tehtavad ostud võib rahuliku südamega jätta lennujaama, sest uuenenud kauplused pakuvad väga mitmekülgset tootevalikut. „Koostöös rahvusvahelise lennujaamase kauplseketi operaatori Baltonaga said kolm Duty Free kauplust uue ja moodsa ilme. Suurim neist asub kohe peale julgestuskontrolli ja selle sisekujundus järgib meie lennujaamale omast hubasuse kontseptsiooni – nii poes on mõnusaid puhkenurkasid, kus korraks jalga puhata ja degustatsiooni ala, kus uute ja huvitavate toodetega tutvuda,“ selgitas Katri Keian ning kutsus üles julgesti lennujaama ostuvõimalustega tutvuma.

21. juunil toimus Duty Free kauplustest suurima pidulik avamine, kui traditsioonilise lindilõikamise tseremoonia käigus said lennujaama ja Baltona esindajad tähistada pika ja viljaka koostöö algust.