-2.0 ℃

Estonian Airi lendudele letis registreerumine muutub tasuliseks

31.07.2013

Estonian Airi lendudele registreerumine teenindusletis maksab 1. augustist Light ja Eco piletiga reisijaile 10 eurot, iseteeninduskioskis ja internetis on registreerumine jätkuvalt tasuta.

Teenindusletis saavad end tasuta lennule registreerida Flex ja Business klassi reisijad ning erivajadustega reisijad, SAS EuroBonus hõbe- ja kuldkaardi omanikud ning reisijad, kelle lend on tühistatud ja asendatud teise lennuga.

Estonian Air soovitab Light ja Eco klassi reisijatel end lennule registreerida lennufirma kodulehel, kus saab valida istekohad, pardakaardi välja printida ning siirduda lennujaamas otse julgestuskontrolli.

Veebis saab check-ini teha 22 tundi enne plaanipärast väljumist lendudele, mis algavad Amsterdamist, Brüsselist, Kopenhaagenist, Tallinnast, Vilniusest, Oslost, Pariisist, Trondheimist, Stockholmist ja Nizzast.

Tallinna Lennujaamas saab Estonian Airi otselendudele registreerimiseks kasutada ka iseteeninduskioske, sarnane võimalus on ka Kopenhageni, Oslo, Trondheimi, Amsterdami ja Stockholmi lennujaamades.

Internetis või iseteeninduskioskis registreerudes saab registreeritud ehk nn äraantava pagasi anda otse pagasiletti ning suunduda seejärel julgestuskontrolli.

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.