16.0 ℃

Estonian Air pikendab Berliini lende novembri alguseni

31.07.2014

Kliendid on võimaluse Berliini lennata suurepäraselt vastu võtnud ja tänu sellele pikendab Estonian Air lennuperioodi Tallinna ja Berliini vahel 1. novembrini 2014.

“Eesti inimeste huvi Saksamaale reisimise vastu on suur ja esialgu ainult suvehooajaks avatud Tallinna-Berliini liinilendude tulemused on osutunud üllatavalt positiivseks. Seepärast otsustasime nõudlusele vastu tulla ja Berliini lende pikendada käesoleva aasta novembri alguseni. Lisalennud Berliini ja Tallinna vahel toimuvad perioodil 02.09.-01.11.2014 kolm korda nädalas teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti,” lausus Indrek Randveer, Estonian Airi juhatuse liige.

Indrek Randveeri sõnul on Berliin, kui Euroopa südames paiknev arhitektuuri-, moe- ja disainimeka, olnud Eesti klientide poolt üks enimküsitud sihtkohti. “Berliinist leiab nii tipptasemel kultuuri, restorane, väljapaistvate kollektsioonidega muuseume kui ka tempokat ööelu,” ütles Randveer. “Kultuuri- ja muusikahuvilisele turistile on sügishooajal kindlasti maiuspalaks septembri esimesel nädalal toimuv muusikafestival Berlin Music Week ja 16.-21. septembrini toimuv Berliini kunstinädal. Kuu aega hiljem, so. 27. oktoobril annab Saksamaa pealinnas kontserdi aga maailmas üle 70 miljoni plaadi müünud lauljatar Kylie Minogue.”

Ühe suuna piletihind Tallinnast Berliini alates 69,90 eurost ja Berliinist Tallinnasse alates 91,31 eurost sisaldab kõiki makse, ostes pileti Estonian Airi kodulehelt. Nende hindadega piletite arv on piiratud.
Lisainformatsioon ja piletid aadressilt www.estonian-air.ee, Estonian Airi klienditeenindusest telefonil 6401 160 ja reisibüroodest.

Estonian Air on suurima turuosaga lennufirma Tallinna lennujaamas. Estonian Airi eesmärgiks on pakkuda regulaarseid lennuühendusi vähemalt kaks korda päevas Eestile strateegiliselt olulistesse sihtkohtadesse, kuhu on olemas piisav nõudlus. Lisaks otselendudele pakub Estonian Air koostöös partnerlennufirmadega jätkulende minimaalse ooteajaga enam kui 280 sihtkohta üle maailma. Näiteks on Stockholmi, Kopenhaageni ja Amsterdami lennujaamad tähtsad transiitlennujaamad, mis pakuvad häid edasilennu võimalusi üle terve maailma.

Estonian Airi regulaarlendude liinivõrku kuuluvad järgmised sihtkohad: Stockholm, Kopenhaagen, Amsterdam, Brüssel, Oslo, Moskva, Peterburi, Kiiev, Vilnius ja Trondheim. Maist septembrini on sihtkohtade nimistus Nice ja Split, juunist augustini Pariis ning juunist novembri alguseni Berliin. Detsembrist 2014 kuni märtsini 2015 toimuvad hooajalised lennud Münchenisse.

Estonian Air