0.3 ℃

airBaltic avab otselennud Tallinnast Malagasse, Kopenaagenisse ja Brüsselisse

01.06.2019

1.juunil avab Läti lennufirma airBaltic Tallinnast kolm uut lennuliini: Malaga, Kopenhaagen ja Brüssel – eestlaste seas nõutud sihtkohad nii puhkuse- kui ka tööreisideks.

“airBaltic Malaga lennud on reisijate poolt väga oodatud, sest otselennuga Vahemere-äärsesse kuurortlinna lendamine on kõige kiirem viis puhkusereisi alustada. Brüssel, kui Euroopa Liidu pealinn on alati nõutud sihtkoht ning Kopenhaageni lennujaam on tuntud heade ühenduste poolest kaugematesse sihtkohtadesse.“ rääkis Tallinna Lennujaama kommertsjuht Eero Pärgmäe.

Malaga on üks eestlaste poolt enim armastatud Hispaania Vahemere-äärseid linnu, mis on tuntud oma valgete liivarandade, luksuslike hotellide ja mitmekesise arhitektuuri poolest. „Lisaks puhkusereisi planeerijatele on Malaga liinist kindlasti huvitatud ka sealne eestlaste kogukond ja Eesti kooli õpetajad, lapsed ning lapsevanemad,“ rääkis Pärgmäe. Lennud Malagasse hakkavad toimuma kaks korda nädalas.

Taani pealinn on vaheldusrikas sihtkoht, mis pakub tegevusi nii peredele, kultuurihuvilistele kui ka disaini-gurmaanidele. Kopenhaagenisse hakkab airBaltic lendama neli korda nädalas.

Brüssel on tuntud kui Euroopa Liidu pealinn, kuhu kõikide liikmesriikide poliitikud ja ametnikud regulaarselt lendavad. Pika ajalooga kaubanduslinnas on ka hästisäilinud vanalinn oma imeliste kitsaste tänavatega. airBaltic hakkab Brüsselisse lendama kolm korda nädalas.

Tallinnast pakub airBaltic juba otselende Amsterdami, Berliini, Londonisse, Oslosse, Pariisi, Stockholmi, Viini, Vilniusesse, samuti aga mugavat lennuühendust läbi Riia.

Rohkem infot lennupiletite kohta saab airBaltic kodulehelt www.airbaltic.com, täpsem info lennugraafiku kohta on kättesaadav ka Tallinna lennujaama kodulehel www.tallinn-airport.ee.

Tallinna Lennujaam teeb koostööd 16 lennukompaniiga, võimaldades eestimaalastel lennata praegu 27 erinevasse otsesihtkohta üle maailma. Suvehooajal tõuseb otsesihtkohtade arv 37-ni.

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.