-9.8 ℃

airBaltic alustab lendamist Tallinnast Malagasse, Brüsselisse ja Kopenhaagenisse

16.08.2018

Läti lennufirma airBaltic teatas 2019 aasta uutest liinidest. airBaltic jätkab liinivõrgu laiendamist ja otselendude pakkumist algusega Tallinnast lisades järgmise aasta juunist lennud Malagasse, Brüsselisse ja Kopenhaagenisse.

“airBaltic on hetkel suuruselt teine vedaja ja kinnitab uute liinidega veelgi oma positsiooni. Eriti muidugi rõõmustame Malaga liini üle, mille järgi on olnud suur nõudlus ja mille nimel oleme pikalt tööd teinud,” rääkis Tallinna lennujaama kommertsjuht Eero Pärgmäe.

airBalticu juhatuse esimees Martin Gauss lisas: “Sel aastal alustasime kolme uue liiniga Tallinnast Londonisse, Stockholmi ja Oslosse. Järgmisel aastal lisatavate kolme liiniga on meil kokku 12 otselennu liini algusega Tallinnast.”

Tallinnast saab airBalticu otselendudega lennata Amsterdami, Berliini, Londonisse, Pariisi, Viini, Vilniusesse ja Riiga. Sel sügisel avab airBaltic Stockholmi ja Oslo liinid. Täielik ülevaade airBalticu lennuplaanist ja piletihindadest ning uutest sihtkohtadest on kättesaadav lennufirma kodulehel www.airbaltic.com.