12.3 ℃

Air Lituanica suurendab lendude arvu Tallinn – Vilnius liinil.

14.05.2014

Leedu lennufirma Air Lituanica laiendab oma tegevust ning pakub Tallinna lennujaamast veelgi rohkem otse- ja ühenduslende. Tallinn-Vilnius liinil on alates 15. juunist 10 asemel 12 otselendu nädalas, ning ühenduslendude valik laieneb kolme Skandinaavia linna võrra. Firma teostab igapäevast reisijavedu Tallinnast Vilniusesse ning pakub läbi Vilniuse lennujaama ühenduslende teistesse Euroopa linnadesse.

Air Lituanica

Alates 12. märtsist pakub Leedu lennufirma Air Lituanica Tallinna Lennujaamast lende tööpäeviti kaks korda päevas. Alates 15. juunist suurendatakse lendude arvu 12-korrani nädalas, lisanduvad lennud laupäeval ja pühapäeval.

„Air Lituanica“ lendudega saab Tallinnast mugavalt reisida Pariisi, Berliini, Münchenisse ning Prahasse. Vilniuse lennujaama minimaalne ümberistumise aeg on vaid 30 minutit.

Suvehooajal lennutab „Air Lituanica“ iga päev Münchenisse, 6 korda nädalas Pariisi ja Berliini ning tööpäeviti Prahasse. Lisaks pakub „Air Lituanica“ suvehooajal Vilniusest lende kahte Rootsi linna – Göteborgi ja Malmösse ning Taani Billundisse.

Air Lituanica äridirektor Simonas Bartkus lisas, et lendude arvu suurendamisel ei ole „Air Lituanica“ eesmärgiks mitte ainult Leedus, vaid ka Eestis pakkuda mugavaid lennuvõimalusi ning selliselt õhuliinide turul esinevad praod täita.