-11.4 ℃

Aegean Airlines pikendab lende 3. oktoobrini

12.02.2015

Lennud Ateenasse algavad 20. juunil 2015. Nõudlus Tallinn-Ateena lendude vastu on olnud oodatust suurem ning Aegean Airlines pikendab Tallinna liini lennuperioodi 3. oktoobrini 2015.

Aegean 7

Aegean Airlines pakub mugavat otseühendust Kreeka pealinna Ateenaga. Ühtlasi võimaldab avatav lennuliin mugavalt Ateenas ümberistuda ja jätkata reisi 30-sse Kreeka sihtkohta, ja samutiLõuna-Itaaliasse või Küprosele. Tallinnast Ateenasse hakkab Aegean Airlines lendama 168-kohalise Airbus 320-ga. Lennud Ateenast väljuvad reedeti enne südaööd ning Tallinnast laupäeva varahommikuti. Lend kestab 3 tundi ja 45 minutit ning sisaldab pardatoitlustust.

Aegean Airlines on Kreeka suurim lennufirma, mis alustas 1999. aastal kahe lennukiga, lennates kolmel liinil. Tänaseks on Aegean Airlines lennukipargis 30 Airbusi ning lennatakse rohkem kui 87 rahvusvahelisse sihtkohta Euroopas, Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas ning 33 kodumaisesse sihtkohta. 2013 aastal teenindati 6,8 mln reisijat. Aegean Airlines on nn täisteenindusega lennufirma, mis pakub mugavaid ühendusi ning korralikku pardateenindust, süüa ja juua. Aegean Airlines pälvis aastal 2014 juba viiendat korda järjest maineka Skytraxi parima regionaalse lennufirma auhinna.

Ateena on üks maailma vanimatest linnadest, mille tekkelugu ulatub 3400 aasta taha. Klassikaline Ateena on olnud läbi aegade kunsti, teadmiste ja filosoofia keskuseks ning asjata ei peeta Ateenat lääne tsivilisatsiooni ning demokraatia hälliks. Ateena klassikaline ajajärk on linnas ka tänapäeval nähtav ja tuntav, see peegeldub vastu lugematutelt iidsetelt monumentidelt ja kunstiteostelt. Ateenas on ajaloohuvilistele palju põnevat uudistamist – Ateena Akropol, Daphni klooster, agoraa ning hulgaliselt erakordseid muuseume.

Tähistamaks sisenemist Eesti turule ning turismimessi Tourest puhul pakub Kreeka lennufirma, Star Alliance liige, Aegean Airlines soodsaid kampaaniahindu Tallinnast Ateenasse ning Ateena kaudu teistesse Kreeka sisesihtkohtadesse ning ka Küprosele hinnaga alates 159 eurost edasi-tagasi lennu eest.

Broneeri kampaaniahinnaga lennupilet Aegean Airlines esindusest [email protected], 66 81 044 või oma reisibüroost.