Kõik Eestisse saabujad peavad enne reisi algust täitma piiriületaja ankeedi. Ankeeti on võimalik täita kuni kolm päeva enne saabumist siin.

Valuutavahetus

Change It valuutavahetuspunktid asuvad Tallinna Lennujaamas nii avatud alal kui ka kinnises tsoonis, mis asub pärast julgestuskontrolli.

Lisainfo aadressil www.changeit.ee ja telefonil (+372) 631 2100

Valuutavahetuspunktides vahetatakse üle 40 erineva valuuta. Soovi korral on võimalik valuutat ka valuutavahetuspunktidesse ette tellida. Müügil on ka Eesti krooni suveniirmündid ja kuldmündid, mis on välismaale minnes heaks ja pisikeseks, ent väga väärtuslikuks kingituseks.

TÄHELEPANU! Kinnises tsoonis saab valuutavahetuspunktist ka sularaha välja võtta, st see toimib omamoodi pangaautomaadina.

Kinnise tsooni valuutavahetus avatakse 40 minutit enne esimest väljuvat lendu (va charterlend) ja suletakse  23:00. Kinnise tsooni valuutavahetuse punktis toimub Global Blue tax free tagastus.

Avatud ala valuutavahetus on avatud igapäevaselt kella 6:00 hommikul kuni viimase saabuva lennuni (va charterlend). Avatud ala valuutavahetuspunktis saab kasutada MoneyGram rahaülekande teenust.

 

 

×

Et paigaldada Lennujaama äpp enda seadmesse vajuta ja siis "Add to Home Screen"