13.8 ℃

Huvikeskus

Huvikeskus on lennujaama kõige eakam paekivihoone, kus pinda 92 m². Maja pakub mitmeid avastamisrõõme lennundusega tutvumiseks. Soojemal ajal ootab külastajaid siseõu 144m² terrassi, piknikukohtade ja uhke masinapargiga. Sobilik privaatüritusteks, koolitusteks ning külaliste saatmiseks või vastuvõtuks.

Tallinna Lennujaama Tartu maantee poolse külje all asuv 1920-1930ndatest pärit paekivihoone on renoveeritud 2016. aastal lennujaama vabatahtlike abiga, säilitades hoone originaalsust ja väärikust.

Toredalt nostalgiline ja privaatsust pakkuv punase telliskivi kujundusega ruum pakub palju avastamisrõõmu Tallinna lennujaamast ja Eesti lennundusest. Sisustus loob erilise õhkkonna üritusteks, tutvumiseks on 10 erineva valdkonnainfoga seinatahvlit ning puutetundlikku ekraani.
Maja sobib nii koolitusteks, koosolekuteks, privaatkontserdiks (hea akustika), fotosessioonide tegemiseks kui ka erinevateks kliendiüritusteks ja pidulikeks vastuvõttudeks. Ruumis leidub pabertahvel, internetiühendus (Wifi), projektor ja ekraan.

Soojemal ajal kasutusel oleval õuealal on 30 meetri pikkune terrass imelise vaatega lennujaamale, 5 suuremat piknikulauda, grillnurk ja uhke masinapark, mis annab aimdust sellest, millised masinad on olnud vajalikud sujuva lennuühenduse tagamiseks.

Teatristiilis on 35 kohta

Lisatasu eest on võimalik tellida toitlustust. Joogivesi on kohapeal olemas.

Huvikeskuse hoonele on hea juurdepääs nii auto kui ka ühistranspordiga.
Parkimiseks on 12 kohaline eraparkla, lisatasu eest saab parkida parkimismajas.

Hea teada:

  • Hinnale lisandub 20% kui broneering on:
    -riigipühal
    -öisel ajal (22:00–00:00)
    -nädalavahetusel
    -esitatud või muudetud 24-6 tunnise etteteatamisega.