16.1 ℃

Julgestuskontrolli ekspressvärav

Tallinna Lennujaam pakub lennufirmade äriklassi või kõrgema turistiklassi reisijatele ja lennufirmade boonuskaartide (kuld-tase ja kõrgem) omanikele kiiremat julgestuskontrolli läbimise võimalust.

Kui lendad äriklassis, kõrgemas turistiklassis või omad lennufirmade boonuskaarti (kuld-tase ja kõrgem), saad võimaluse läbida julgestuskontroll eelisjärjekorras. Fast tracki kasutamiseks piisab julgestuskontrolli ekspressväravas pardakaardi esitamisest.
Boonuskaart tuleb registreerida check-ini tegemisel, julgestuskontrolli sissepääsul seda esitama ei pea (va airBaltic PINS VIP kaardi ja SEB MasterCard World Elite kaardi omanikud).

Juhime tähelepanu, et lennufirmade poolt välja antud lojaalsuskaardid annavad fast track’i kasutamise õiguse ainult vastava lennufirma lendudele (näiteks SASi EuroBonus Gold kaardiga saab fast tracki kasutada ainult SASi lendudel).

Saad kasutada fast tracki ka siis, kui ostad selleks ühekordse pileti. Teenuse hind on 9 € ühele reisijale ühekordseks läbipääsuks ja kehtib koos pardakaardiga.

AS-i Tallinna Lennujaam privaatsuspoliitika.