Kõik Eestisse saabujad peavad enne reisi algust täitma piiriületaja ankeedi. Ankeeti on võimalik täita kuni kolm päeva enne saabumist siin.

Julgestuskontrolli ekspressvärav

Tallinna Lennujaam pakub lennufirmade äriklassi või kõrgema turistiklassi reisijatele ja lennufirmade boonuskaartide (kuld-tase ja kõrgem) omanikele kiiremat julgestuskontrolli läbimise võimalust.

Pilet tagab ühekordse läbipääsu julgestuskontrolli ekspressväravast.

Hind 7 eurot

Kui lendad äriklassis, kõrgemas turistiklassis või omad lennufirmade boonuskaarti (kuld-tase ja kõrgem), saad võimaluse läbida julgestuskontroll eelisjärjekorras. Fast tracki kasutamiseks piisab julgestuskontrolli ekspressväravas pardakaardi esitamisest.
Boonuskaart tuleb registreerida check-ini tegemisel, julgestuskontrolli sissepääsul seda esitama ei pea (va airBaltic PINS VIP kaardi ja SEB MasterCard World Elite kaardi omanikud).

Juhime tähelepanu, et lennufirmade poolt välja antud lojaalsuskaardid annavad fast track’i kasutamise õiguse ainult vastava lennufirma lendudele (näiteks SASi EuroBonus Gold kaardiga saab fast tracki kasutada ainult SASi lendudel).

Saad kasutada fast tracki ka siis, kui ostad selleks ühekordse pileti. Teenuse hind on 7 EUR ühele reisijale ühekordseks läbipääsuks ja kehtib koos pardakaardiga.

AS-i Tallinna Lennujaam privaatsuspoliitika.
Julgestuskontrolli ekspressvärava (fast track) müügitingimused.

×

Et paigaldada Lennujaama äpp enda seadmesse vajuta ja siis "Add to Home Screen"