-7.0 ℃

Koroonatestimine

Tallinna lennujaamas on avatud Confido Meditsiinikeskuse koroonaviiruse testimispunkt, kus on nii Eestisse saabuvatel kui ka Eestist lahkuvatel reisijatel võimalik anda koroonaviiruse proove.

Testimispunktis on võimalik teha nii PCR test kui ka antigeeni kiirtest. Testimine on tasuline kõigile reisijatele, hinnakiri on järgnev:

  • Antigeeni kiirtest eelbroneeringuga ja sertifikaadiga: 49€
  • Antigeeni kiirtest ilma eelbroneeringuta, sertifikaadiga: 65€

Antigeeni kiirtestile saab aja broneerida Confido Meditsiinikeskuse kodulehel digitaalse broneerimissüsteemi kaudu.

PCR testi tulemusest teavitatakse 24-48h jooksul pärast testimist. Tulemus on nähtav ka terviseinfosüsteemis digilugu.ee.

Kiir-antigeeni testi tulemused koos reisimiseks vajaliku sertifikaadiga saab reisija enda isiklikule e-mailile 30 minuti jooksul pärast testi tegemist.

Koroonaviiruse testimispunkt asub reisiterminali 1. korrusel, avatud alal, terminali keskosas. Palume saabuvatel reisijatel enne testimispunkti suundumist pagasisaalist kaasa võtta oma registreeritud pagas.

Lennujaamast lähim tasuline koroonatestimise punkt on SYNLABi ja Confido testimispunkt aadressil Töökoja 1, kus SYNLABi punktis tehtud tulemused saadakse kolme tunni jooksul. Lisaks on inimestel võimalik SYNLABist tellida tasuline PCR testimise teenus endale ka koju. Ajad tuleb broneerida teenuseosutajate kodulehtedel.

Kas Eestisse saabumisel on koroonaviiruse testi tegemine kohustuslik?

Eestisse tulekule esitatavad testimise nõuded sõltuvad nii Eestis konkreetsel ajahetkel kehtivatest piirangutest; selle riigi riskitasemest, kust saabutakse ning mida teel Eestisse läbitakse (transiitriigid) ja reisija COVID-19 vaktsineeritusest või haiguse läbipõdemistest.

Rohkem infot testimise, COVIDi tõendite ja eneseisolatsiooni kohta leiab kriis.ee lehelt. Testimisega seotud informatsioon on leitav lehelt koroonatestimine.ee.

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.