0.0 ℃

Tarbijamängu reeglid

 1. Tarbijamängu korraldab AS Tallinna Lennujaam, mis kestab 10.11–17.11.2022.
 2. Tarbijamängu peaauhinnaks on kuni neli ööd kahekohalises toas koos hommikusöögiga, mis jaguneb kahe hotelli vahel, milleks on Le Méridien Grand Hotel Nuremberg ja Leonardo Royal Hotel Nürnberg. Lisaks 48 tunnine Nürnberg Card kahele ja Nürnbergi lennujaama äriklassi Dürer Lounge külastus kahele. Auhind kehtib kuni 31.03.2023.
  Tarbijamängu teiseks auhinnaks on Lebkucheni piparkookide karp, millele võitja saab kätte Tallinna lennujaama infost või soovi korral saadame Eesti piires selle pakiautomaati.
 3. Tarbijamängus osalevad kõik Tallinna Lennujaama Facebooki-lehel tarbijamängu tingimustele vastavad inimesed.
 4. Auhinna loosimine toimub 17.11.2022.
 5. Võitja nimi avaldatakse Tallinna Lennujaama Facebook’i lehel ning võitjaga võetakse isiklikult ühendust tema Facebooki konto kaudu.
 6. Kõigile kampaanias registreerunud osalejatele kehtivad järgnevad tingimused:
  6.1 Peaauhinnaks on kuni neli ööd kahekohalises toas koos hommikusöögiga, mis jaguneb kahe hotelli vahel, milleks on Le Méridien Grand Hotel Nuremberg ja Leonardo Royal Hotel Nürnberg. Lisaks 48 tunnine Nürnberg Card kahele ja Nürnbergi lennujaama äriklassi Dürer Lounge külastus kahele. Auhind kehtib kuni 31.03.2023.
  Tarbijamängu teiseks auhinnaks on Lebkucheni piparkookide karp, millele võitja saab kätte Tallinna lennujaama infost või soovi korral saadame Eesti piires selle pakiautomaati.
  6.2 AS Tallinna Lennujaam ei garanteeri hotellitubade olemasolu kõigil soovitud kuupäevadel.
  6.3 Auhinda ei saa vahetada rahaks ega muudeks toodeteks.
  6.4 Võimalike küsimuste korral pöörduge palun brand[at]tll.aero
 7. Tarbijamängus ei saa osaleda AS-i Tallinna Lennujaam ja AS-i Tallinn Airport GH töötajad.
 8. Tarbijamängu korraldaja ei kasuta käesoleva mängu osalejate kohta kogutud infot ja kontaktandmeid pakkumiste, soovimatu reklaami vms edastamiseks. Korraldaja ei töötle ega edasta kolmandatele osapooltele infot osalejate kohta ega osalejate kontaktandmeid. Korraldaja ei talleta vastajate andmeid kauemaks, kui on hädavajalik tarbijamängu läbiviimiseks.
 9. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Head loosiõnne!

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.