-0.2 ℃

Tarbijamängu reeglid

1. Tarbijamängu korraldab AS Tallinna Lennujaam, mis kestab 6.03–9.03.2023.

2. Tarbijamängu auhinnaks on edasi-tagasi lennupiletid kahele Tallinn – Antalya liinil.

3. Tarbijamängus osalevad kõik Tallinna Lennujaama Facebooki ja Instagrami lehel tarbijamängu tingimustele vastavad inimesed.

4. Auhinna loosimine toimub 9.03.2023.

5. Võitja nimi avaldatakse Tallinna Lennujaama Facebook’is ja Instagramis ning võitjaga võetakse isiklikult ühendust tema Facebooki või Instagrami konto kaudu.

6. Kõigile kampaanias registreerunud osalejatele kehtivad järgnevad tingimused:

6.1. Auhinnaks on SunExpressi edasi-tagasi lennupiletid kahele Antalyasse. Mõlemad piletid (SunEco fare) sisaldavad 1 registreeritud pagasit kuni 20 kg ja 1 käsipagasit.

6.2. Lennupiletid tuleb võitjal broneerida otse lennufirmaga suheldes e-kirja teel. Lennud toimuvad 28.03-29.10.2023. Lennugraafikuga saab tutvuda veebilehel sunexpress.com.

6.3. Broneerimine toimub võitja kirja alusel ja vastavalt vabadele kohtadele SunEco hinnaga piletitele. Lendamine kõrghooajal, koolivaheajal ja riigipühadel ei ole võimalik.

6.4. Reisikuupäeva ei saa muuta, kui broneering on kinnitatud.

6.5. Auhinda ei saa vahetada rahaks ega muudeks toodeteks.

6.6. Võimalike küsimuste korral pöörduge palun brand[at]tll.aero.

7. Tarbijamängus ei saa osaleda AS-i Tallinna Lennujaam ja AS-i Tallinn Airport GH töötajad.

8. Tarbijamängu korraldaja ei kasuta käesoleva mängu osalejate kohta kogutud infot ja kontaktandmeid pakkumiste, soovimatu reklaami vms edastamiseks. Korraldaja ei töötle ega edasta kolmandatele osapooltele infot osalejate ega nende kontaktandmete kohta. Korraldaja ei talleta vastajate andmeid kauemaks, kui on hädavajalik tarbijamängu läbiviimiseks.

9. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Head loosiõnne!