Julgestuskontrolli järjekorrad võivad olla tavapärasest pikemad. Soovitame saabuda lennujaama 2 tundi enne lennu väljumist.

Lennufirmad ja lennugraafik

Kui Teie lend on tühistatud, peab lennufirma pakkuma alternatiivset lennuaega või tagastama makstud piletiraha. Palun võtke oma lennufirma või reisikorraldajaga ühendust, et neile enda edasistest soovidest teada anda. Tallinna lennujaamas kohapeal pileteid ümber vormistada ei saa. Lennufirmade kontaktid leiad Tallinna lennujaama kodulehelt. Kui teid ähvardab mõnda riiki kinnijäämine, soovitame ühendust võtta ka Välisministeeriumiga, kes aitab vajadusel korraldada kojusaamise.

Soovitame lendude toimumise või ärajäämise osas ühendust võtta otse oma lennufirmaga. Samuti tasub jälgida lennujaama kodulehel olevat reaalaja lennuplaani.

Palun võtke ühendust otse oma lennufirma või reisikorraldajaga. Võimaluse korral proovige lennupiletite muudatused ära teha lennufirmade e-keskkonnas, sest kõnekeskuste ootejärjekorrad võivad olla pikad. Tallinna lennujaamas kohapeal pileteid ümber vormistada ei saa.

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.