Kõik Eestisse saabujad peavad enne reisi algust täitma piiriületaja ankeedi. Ankeeti on võimalik täita kuni kolm päeva enne saabumist siin.

Sihtkohad

Tutvu lennuplaani ja varsti lisanduvate sihtkohtadega.

Selleks, et reis mööduks turvaliselt ja mugavalt, vii end kurssi kehtivate reisipiirangute ja eneseisolatsiooninõuetega.

Sulge

Tallinn

Vali väljalennu kuupäev

Tallinn

Vali tagasilennu kuupäev

Broneeri lennupilet

Lendu saab broneerida mitte varem kui järgmiseks päevaks. Pileteid müüb Estravel AS.

  * – Lennuliin avatakse õige pea

Palume teil enne reisi tutvuda olukorraga sihtriigis ja järgida sihtriigi ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud soovitusi:

  • Enne reisi planeerimist vaadata sihtriigi nakkuskordaja infot  Välisministeeriumi kodulehelt.
  • Viia end kurssi võimalike reisipiirangutega sihtriigis – info saamiseks tutvu riigi infoga Reisi Targalt lehel või Euroopa Liidu ReOpen portaalis ja võtta vajadusel detailide täpsustamiseks ühendust sihtriigi välisesindusega.
  • Registreerida oma reis välisministeeriumi Reisi Targalt lehel, nii saab Välisministeerium teid võimalikest reisipiirangutest teavitada.
  • Järgida Terviseameti soovitusi turvaliseks lennureisiks, et hoida enda ja teiste tervist – haigussümptomite esinemisel lükka reis edasi ja võta ühendust perearstiga.
  • Sõlmida reisikindlustus ning tutvuda hoolikalt kindlustustingimustega (k.a COVID-19 põhjustatud reisitõrgete korral).
  • Asukohariigis järgida kohalike ametivõimude juhiseid ning hoida end kursis võimalike uute piirangutega.
  • Reisilt naastes järgida Eestis kehtivaid reegleid, jälgida oma tervist ning võtta viiruskahtluse korral ühendust oma perearstiga.

Alates 1. septembrist on kõigil lennujaama kaudu riiki saabujatel võimalik teha lennujaamas esmane koroonatest (eesti kodanikele on see tasuta, välismaalastel on võimalik teha test tasu eest).

×

Et paigaldada Lennujaama äpp enda seadmesse vajuta ja siis "Add to Home Screen"