Julgestuskontrolli järjekorrad võivad olla tavapärasest pikemad. Soovitame saabuda lennujaama 2 tundi enne lennu väljumist.

Pildistamine ja filmimine lennujaamas

NB! Filmimine ja pildistamine lennujaama territooriumil toimub hinnakirja alusel. Lisainfo ja hinnapäringud: brand[at]tll.aero

Filmimine ja pildistamine reklaami- või ärilisel eesmärgil:
Filmimise ja pildistamise hinnad sisaldavad lennujaama poolt volitatud saatjat ja vajadusel ka transporti lennujaama territooriumil.

Vabariigi Valitsuse ning AS-i Tallinna Lennujaama poolt kehtestatud ennetusmeetmetest tulenevalt kehtivad lennujaama territooriumil alljärgnevad põhimõtted:

  • Tallinna Lennujaama territooriumitel on maski kandmine kohustuslik (sh pääslates ja bussides).
  • Kinnisel territooriumil läbiviidavate pildistamise, filmimiste ja ürituste puhul peavad osalised esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.
  • Välitingimustes maski kandmise kohustust pole, kui on tagatud hajutatuse nõue.
  • Avatud alal kehtib vaid maski kandmise kohustus.
  • Väliste osapoole poolt korraldatud üritustel on ürituse korraldajal kohustus täita kõiki Vabariigi Valitsuse ja AS-i Tallinna Lennujaama poolt kehtestatud reegleid ning jälgida nende täitmist.
  • Tallinna Lennujaamal on õigus keelduda tegevuste kooskõlastamisest, mis ei ole kooskõlas ettevõtte väärtustega või ohustavad reisijate ja töötajate turvalisust, ohutust ning privaatsust.

Filmimiseks või pildistamiseks tuleb esitada taotlus vähemalt 15 päeva enne planeeritavat võtet ASi Tallinna Lennujaam turundusosakonnale aadressil: brand[at]tll.aero. Taotluses palume ära märkida võimaliku filmise/pildistamise kuupäeva ja kestuse, ettevõtte, osalejate arvu ja tehnika, eesmärgi ja täpsema võttepaiga.
Lennujaam võib keelduda loa andmisest.

Filmimine ja pildistamine uudistetoimetustele: Päevakajaliste sündmuste salvestamiseks ja pildistamiseks on meediakanalid vabastatud tasu maksmisest, küll aga tuleb enne filmimist või pildistamist võtta ühendust lennujaama kommunikatsioonijuhiga aadressil: margot.holts[at]tll.aero

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.