Pildistamine ja filmimine lennujaamas

Lennujaamas pildistamine ja filmimine puudutab erinevaid osapooli, seepärast on selleks tarvis eriluba. Lennujaama töö on spetsiifiline ja alati ei olegi võimalik filmimisi ja pildistamisi lennujaama territooriumil võimaldada.

NB! Filmimine ja pildistamine lennujaama territooriumil toimub hinnakirja alusel. Lisainfo ja hinnapäringud: brand[at]tll.aero

Filmimiseks või pildistamiseks tuleb esitada taotlus vähemalt 10 tööpäeva enne planeeritavat võtet ASi Tallinna Lennujaam turundusosakonnale aadressil: brand[at]tll.aero. Taotluses palume ära märkida võimaliku filmise/pildistamise kuupäeva ja kestuse, ettevõtte, osalejate arvu ja tehnika, eesmärgi ja täpsema võttepaiga.
Lennujaam võib keelduda loa andmisest.

Filmimine ja pildistamine uudistetoimetustele: Päevakajaliste sündmuste salvestamiseks ja pildistamiseks on meediakanalid vabastatud tasu maksmisest, küll aga tuleb enne filmimist või pildistamist võtta ühendust lennujaama pressiesindajaga aadressil: margot.holts[at]tll.aero

Filmimine ja pildistamine reklaami- või ärilisel eesmärgil:
Filmimise ja pildistamise hinnad sisaldavad lennujaama poolt volitatud saatjat ja vajadusel ka transporti lennujaama territooriumil.

×

Et paigaldada Lennujaama äpp enda seadmesse vajuta ja siis "Add to Home Screen"