Array ℃

Pildistamine ja filmimine lennujaamas

Filmimine ja pildistamine reklaami-, ärilisel- või isiklikul eesmärgil:
Filmimise ja pildistamise hinnad sisaldavad lennujaama poolt volitatud saatjat ja vajadusel ka transporti lennujaama territooriumil.

Filmimiseks või pildistamiseks tuleb esitada taotlus vähemalt 15 päeva enne planeeritavat võtet ASile Tallinna Lennujaam aadressil: [email protected]. Taotluses palume ära märkida võimaliku filmise/pildistamise kuupäeva ja kestuse, ettevõtte, osalejate arvu ja tehnika, eesmärgi ja täpsema võttepaiga.
Lennujaam võib keelduda loa andmisest.  

AS-i Tallinna Lennujaama poolt kehtestatud ennetusmeetmetest tulenevalt kehtivad lennujaama territooriumil alljärgnevad põhimõtted: 

  • Koroonaviiruse kõrge ja väga kõrge riskitaseme korral peatab lennujaam kinnisel territooriumil kõik pildistamised ja filmimised. 
  • Tallinna Lennujaama territooriumitel on maski kandmine kohustuslik (sh pääslates ja bussides).
  • Reisiterminali kinnisel territooriumil läbiviidavate pildistamise, filmimiste ja ürituste puhul peavad osalised esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. 
  • Välitingimustes maski kandmise kohustust pole, kui on tagatud hajutatuse nõue.  
  • Reisiterminali avatud alal kehtib vaid maski kandmise kohustus. 
  • Väliste osapoole poolt korraldatud üritustel on ürituse korraldajal kohustus täita kõiki Vabariigi Valitsuse ja AS-i Tallinna Lennujaama poolt kehtestatud reegleid ning jälgida nende täitmist.
  • Tallinna Lennujaamal on õigus keelduda tegevuste kooskõlastamisest, mis ei ole kooskõlas ettevõtte väärtustega või ohustavad reisijate ja töötajate turvalisust, ohutust ning privaatsust. 

Filmimine ja pildistamine uudistetoimetustele: Päevakajaliste sündmuste salvestamiseks ja pildistamiseks on meediakanalid vabastatud tasu maksmisest, küll aga tuleb enne filmimist või pildistamist võtta ühendust lennujaama kommunikatsioonitiimiga aadressil: [email protected]   

Koroonaviiruse kõrge ja väga kõrge riskitaseme korral piirab lennujaam ajakirjanike ligipääsu kinnisele territooriumile.

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.