13.9 ℃

Maapealne teenindus

Tallinna Lennujaamas pakub reisijate, kauba ja õhusõidukite maapealset teenindust Tallinna Lennujaama ASi tütarfirma Tallinn Airport GH.

Tallinn Airport GH teenindab kõiki lennufirmasid ning lennukitüüpe väikestest eralennukitest maailma suurimate reisi- ja kaubalennukiteni. Teenuste valikusse kuulub kõik vajalik alates lennuki vastuvõtmisest lennujaamas kuni selle uue väljalennuni. Muu hulgas sisaldab see reisijate ja pagasi registreerimist, kauba ja pagasi laadimist, meeskonna teenindamist ja transporti, õhusõiduki teenindamist, sh lennuki salongi koristust, vee ja tualeti teenindust, jäätõrjet ning terve lennuki teenindamisprotsessi koordineerimist. Lisaks pakub Tallinn Airport GH ka piletimüügi teenust ning koolitusi Baltimaades ja Põhja-Euroopas.

Info maapealseid teenuseid pakkuvatele ettevõtetele

Maapealsete käitlusteenuste osutamine Tallinna Lennujaamas on reguleeritud ning kõik teenusepakkujad peavad vastama Tallinna Lennujaama poolt seatud tingimustele. Huvi korral palun tutvuge meie taristu kasutustingimustega või saatke päring aadressil [email protected]