Julgestuskontrolli järjekorrad võivad olla tavapärasest pikemad. Soovitame saabuda lennujaama 2 tundi enne lennu väljumist.

Lennundusturundus

Tallinna Lennujaam soovib pidada võimalikult mitmekesist liinivõrku, mis vastaks reisijate vajadustele ning võimaldaks sihtpunkti jõudmist võimalikult väikese ajakuluga.

Kuigi liinide avamise otsused teevad lennufirmad, panustame omalt poolt liiniarendusse ja lennufirmade toetamisse. Teeme aktiivset müügi- ja koostööd nii Tallinnasse juba lendavate lennufirmade kui ka võimalike uutega. Koostöö tähendab peamiselt kohaliku lennundusturu, võimalike uute liinide ja sihtkohtade tutvustamist ning üksikasjalikke liiniprognoose. Pakume lennufirmadele igakülgset abi nii seoses igapäevase lennutegevusega kui ka liinitoetusprogrammide ja mitmekülgsete turundustegevuste abil, et toetada lennufirmat oma sihtkoha tutvustamisel.

Peaaegu pooled meie reisijatest jõuavad oma sihtkohta vähemalt ühe vahepeatusega, mistõttu on meie soovide nimekirjas veel päris palju liine, kuhu lennufirmat otsime. Kindlasti ei piirdu meie töö ainult siin loetletud liinidega. Soovime lennusagedust suurendada ka juba toimivatel liinidel, kus on meie hinnangul veel kasvuruumi. Alljärgnev loetelu annab ülevaate kasvupotentsiaalist: kuhu kõige rohkem ümberistumisega lennatakse ja milliste liinide järele on kõige suurem nõudlus:

TOP Lühi- ja keskmaaliinid  
Zürich Thbilisi
Praha Lissabon
Rooma Reykjavik
Malaga Bergen
Düsseldorf Stavanger
Köln Veneetsia
Budapest Dubai
Genf Bukarest
Tel Aviv Billund
Madrid Minsk
Sofia  
   

Lisaks Tallinna Lennujaamale tegeleme ka Eesti regionaalsete lennujaamade liiniarendusega. Täpsema info saamiseks palume pöörduda Tallinna lennundusturunduse osakonna poole.

Tallinna Lennujaama kasutustingimused alates 01.10.2021

Soovid mõne valdkonna kohta täpsemat teavet?

Helena Ilves, kliendisuhete juht (lennunduskliendid, lepingud, lennujaamatasud) E-post: helena.ilves[A]tll.aero
Katrin Poell, turundusanalüütik (statistika ja analüütika, lennundusturundus) E-post: katrin.poell[A]tll.aero

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.