Julgestuskontrolli järjekorrad võivad olla tavapärasest pikemad. Soovitame saabuda lennujaama 2 tundi enne lennu väljumist.

Äripinnad lennujaama territooriumil

Lennujaama territooriumil on rentimiseks eri suurusega hooneid ning eri suuruse ja otstarbega äripindasid –bürooruume, laopindasid, aga ka suuremaid angaare. Suurem osa renditavatest ruumidest asub lennundusjulgestuse alast väljaspool, seega ei ole ruumidesse sisenemisel piiranguid.

 • Vabad äripinnad

  Lennujaama territooriumil on eri suurusega büroopindasid, mis sobivad eri suurusega ettevõtetele. Oleme valmis ruume mugandama vastavalt Teie vajadustele ja soovidele.

  Vaata vabasid pindasid

 • Kaubaterminalide ala

  Kaubaterminalide ala külgneb ühelt poolt lennuliiklusalaga. Sellel alal asub viis hoonet, mille kogupindala on ligikaudu 12 400 m2. Kaubaterminalides tegutsevad ettevõtted on peamiselt seotud logistika- ja kullerteenuste osutamisega.

 • Büroohoone

  Hoones on büroopinda 2908 m2, laopinda 1165 m2 ning angaaripinda 4933 m2. Hoone ees on tõkkepuuga piiratud parkla. Angaariosas teeb lennukite hooldustöid Magnetic MRO. Büroo- ja laohoones tegutsevad mitmed lennundusettevõtted: Nordica, Panaviatic, Smartlynx Airlines Estonia, Airo Catering Services Eesti jpt.

 • Angaarid lennujaama suletud alal

  Lennukite hooldusangaarid asuvad lennujaama territooriumi kinnisel julgestusalal. Angaari pindalaga 11 150 m2 käitab Magnetic MRO ning angaari pindalaga 5230 m2 käitab Panaviatic KVH.

 • Telgid lennujaama suletud alal

  Lennujaama kinnisel julgestusalal on lennukite ja mitmesuguse tehnika hoiustamiseks neli telki, kogupindalaga 4055 m2. Telgid paiknevad nii, et neil on otsene juurdepääs lennuliiklusalale.

 • Büroo- ja olmeruumid lennujaama suletud alal

  Osa lennujaama territooriumi büroo- ja olmeruumidest asub ka kinnisel julgestusalal, sobides sel viisil eriti ettevõtetele, mille töötajatel on vaja tihti lennuliiklusalal viibida. Hoones on pinda kokku 775 m2.

Tutvuge meie vabade rendipindadega!

Täpsema info saamiseks võtke ühendust müügiosakonnaga:
Veiko Keerberg, Äripindade arendus- ja müügijuht
E-post: veiko.keerberg@tll.aero
Müügiosakonna üldine e-post: sales@tll.aero

×

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.