Ka raamatupidamises on kõik uus septembrikuus

Viimased 12 kuud on olnud  raamatupidamise osakonnas muutuste rohked. Ilmselt olete märganud, et mõni nägu on vahepeal vahetunud? Lisaks sellele, et on muutunud meie osakonna koosseis, on muutunud ka osakonna kõige olulisem kuupäev – nimelt oleme töötanud selle nimel, et esitada juhatusele täielik ja korrektne kontserni finantsseis  tutvumiseks iga kuu 8. tööpäevaks.

Täna on meil rõõm teatada, et koos teie kõigi abiga selle eesmärgi ka septembris saavutasime! Seetõttu tahaksime tänada kõiki meie jaoks olulisi sisendandmete esitajaid – kõiki, kes saadavad enda postkasti potsatanud arved kiirelt meile edasi (arve[at]tll.aero); kõiki, kes kinnitavad tööaja tabelid õigeaegselt; kõiki, kes kinnitavad oma puhkused õigeaegselt; kõiki, kes edastavad oma haiguslehe info kiirelt; kõiki, kes esitavad oma lähetustega seotud kuludokumendid õigeaegselt; kõiki, kes kinnitavad Directos arved kiirelt; kõiki, kes kontrollivad (ja vajadusel korrigeerivad) kontode numbreid, ressursse ja osakonna tähiseid Directos olevatel ostuarvetel jne. Olete meile suureks abiks ja seetõttu ütleme teile suur-suur aitäh!

Etteruttavalt võime lubada, et suuremal või vähemalt määral toimuvad muudatused ka tulevikus – töötame selle nimel, et suhtlus raamatupidamisega oleks ladusam, võimalikult palju andmevahetust liiguks automaatselt ning meie saaksime teile kõik vajaliku info kiirelt ja korrektselt edastada. Kui tunnete, et saame teile abiks olla või on teil mõni mure jagada, siis andke julgelt pearaamatupidajale Helen Tederile märku!

P.S. Septembrikuu numbrid paneme lukku juba 10.oktoobriks. Palun hoogsalt arveid kinnitama, tööaja tabeleid täitma, lähetustega seotud kuludokumente kokku koguma.