Lennujaama Spordiklubi sai sügisspartakiaadil auväärse 4. koha

Septembri viimasel nädalal katsusid Eesti ettevõtted rammu erinevatel spordialadel – toimus ettevõtete sügisspartakiaad. Lennujaama Spordiklubi saavutas tubli 4. koha 20 ettevõtte seas. Esikoht läks Swedbank’le, teine oli Orkla ja kolmas SEB.

Lennujaama meeskonnad osalesid erinevatel huvitavatel spordialadel nagu lamades surumine, minireketlon, bowling, ujumine, vibu laskmine, pokker, sõudeergomeetril rassimine ja kardisõit. Lennujaamas on kõige kiiremad kardisõitjad, sest saime teiste ees kindla alavõidu. Samuti on meil ka tugevad sõudjad ja minireketlonistid!

On väga positiivne, et nii paljud meie seast tahtsid ja jõudsid pärast tööpäeva lennujaama eest võistlema minna. Hea emotsioon oli kindlustatud!

Lennujaama Spordiklubi valib peagi uue juhatuse ja eks siis ole paista, kas või kuidas lennujaama spordiklubi tegevus muutub.
Kindlasti on kõigil võimalus Spordiklubiga liituda ja erinevatest treeningutest osa võtta – anname treeningutest ja spordiklubi tegevusest täpsema ülevaate veel kindlasti selle aasta uudiskirjas.